Порада 1. Визнач місце розташування майбутньої шафи-купе в інтер'єрі квартири. Враховуй, що при її установці можна використовувати стіни, підлогу і стелю квартири як стінки. Розсувні двері не вимагають додаткового місця для відкривання, тому можеш не хвилюватися з приводу простору при відкриванні шафи, якщо, наприклад, вона буде стояти в неширокому коридорі. Знання місця установки допоможе тобі зрозуміти, які параметри вказувати при замовленні для розрахунку вартості виробу.
Порада 2. Продумай, що ти будеш зберігати в новій шафі-купе. Чи буде там тільки одяг, або можна, наприклад, створити додаткові відсіки для зберігання взуття, побутової техніки, дрібних штучок, які найчастіше губляться в найпотрібніший момент. Це дозволить створити попередню схему твого майбутнього придбання з всілякими полицями, вішалками, висувними ящиками та іншими меблевими хитрощами, враховуючи при цьому і загальний інтер'єр квартири.
Порада 3. Задумайся, чи будеш ти в майбутньому змінювати інтер'єр квартири, роблячи при цьому перестановку меблів. Якщо так - замовляй шафу-купе, що буде стояти окремо. Якщо ні - то вбудовану. Самостійна шафа-купе - практично те ж, що і звичайна шафа. Єдина відмінність - розсувні двері. Для зручності перестановки її садять на регульовані ніжки.
Вбудована шафа-купе використовує стіни, підлогу, стелю приміщення в якості своїх елементів. ЇЇ вже нікуди не переставити, інакше оголиться вельми неприваблива стіна, і доведеться робити ремонт, працювати над інтер'єром квартири. І, до того ж, вбудована шафа-купе робиться з урахуванням саме тих параметрів, які притаманні для певної стіни. А вони, на жаль, однаковими в наших будинках не бувають.